Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı -
ÜTÜ VE PAKET BÖLÜMÜMÜZ AÇILDI [26.12.2013]

 ÜTÜ VE PAKET BÖLÜMÜMÜZ AÇILDI

12 Temmuz 2013 de Kocaeli Valisi Sayın Ercan Topacanın katılımıyla işkurla yapılan ortak proje kapsamında eğitim gören 30 engelliden 20 si vakfımızda istihdam edilmiş olup, konfeksiyon bölününe ilave olarak ütü ve paket bölümü açılışı yapılmıştır.

 

 Sayın Valimiz Ercan Topaca, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Sayın Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sezer Komsuoğlu, İşkur İl Müdürü Sayın Öztekin Kaşukci, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Burhan Eres,Sayın M.Şerif Kanık, Sayın Necmettin Bitlis, Türk Anneler Derneği Başkanı Yurdagül Baysal ve fason iş ortaklığı yaptığımız Metraco İthalat İhracat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cem Okçu kurdeleyi birlikte kestiler..

 

 

 Konfeksiyon bölümümüzde üretilen ve açılışı gerçekleştirilen ütü-paket bölümümüzden çıkan ilk parti ürünlerimiz Hollandaya gitmek üzere yüklendi..


 

 

 

İşkur ile yapılan ortak proje kapsamında istihdam edilmek üzere alınan 20 engelli personelimize sertifikaları törenle dağıtıldı..
Kursu birincilikle bitiren personelimiz Arzu Özgüler Sayın Valimiz Ercan Topacadan sertifikasını alırken..
 


Sertifikalarını alan personellerimiz ile toplu fotoğraf çekildikten sonra, Konfeksiyon bölümünün gezilmesiyle tören sona erdi..Etiketler
Okunma Sayısı 6959 Son Güncelleme: 26.12.2013

Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı -
Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı -
Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı -
Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı'ndan Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi'ne Ödül

  Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Sn. Erhan COŞKUN tarafından, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi vakfına; engellilerin üretim sürecine katılmalarını sağlayarak kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmelerini ve aynı zamanda ülke ekonomisine sağlanan Katma Değer ile buna bağlı vergi mükellefiyetini tam ve zamanında yerine getirilmesinden dolayı 06 Nisan 2015 de plaket verilmiştir.

ÜTÜ VE PAKET BÖLÜMÜMÜZ AÇILDI

  12 Temmuz 2013 de Kocaeli Valisi Sayın Ercan Topacanın katılımıyla İşkurla yapılan ortak proje kapsamında eğitim gören 30 engelliden 20 si vakfımızda istihdam edilmiş olup, konfeksiyon bölününe ilave olarak ütü ve paket bölümü açılışı yapılmıştır.

 
Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı -

Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Tekil 11
Bugün Çoğul 27
Toplam Tekil 33601
Toplam Çoğul 2966662
Ip 34.237.51.159